close
تبلیغات در اینترنت
درباره ما
صفحه اصلي متره و برآورد ضريب پيمان صورتجلسه صورت وضعيت زمانبندي پروژه لايحه تاخيرات لایحه ضرر و زیان سامانه ساجات آموزش درباره ما تماس با ما
درباره ما

اسلاید شو

درباره ما

گروه مهندسینِ "الماسِ طراحی و ساختمان" متشکل از مهندسینِ عمران و معماری در گرایش های مختلف و نیز فارغ التحصیل در مقاطع کارشناسی تا دکترا در رشته های فوق می باشد.مهندسینی که بیش از پانزده سال تجربه ی کاری و همکاری نزدیک بین آنها ، پشتوانه ایست برای انجامِ دقیق ترین پروژه های فنی و عمرانی.در طول این مدت با بهره گیری از توانِ علمی و جدیّت و پشتکار در کار ، توانسته ایم رضایت تمام کارفرمایان و پیمانکاران محترمی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم را برآورده کنیم که این مهمترین دست آوردیست که به آن افتخار می کنیم.

در حال حاضر دفتر شماره ی یک شرکت در تبریز و دفتر شماره دو در مشهد مستقر می باشند که به زودی دفتر شماره سه آن در تهران استقرار خواهند یافت.ما مشتاقانه پذیرای پروژه های شما کارفرمایان و پیمانکارنِ محترم هستیم . تجربه به گروهِ توانمند و صمیمیِ ما ثابت کرده است که طراحی و آنالیز و برآورد دقیقِ یک پروژه همواره فاکتوریست که اگر خوب انجام شود ، اشتیاق و رغبت کارفرما و پیمانکاران را صد چندان می کند . و البته همواره اجرای صحیح ، پشتوانه ی طراحی مهندسی بوده است.

موضوعات